Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla

SSS

► Nasıl bilet alabilirim?
Etkinlik biletlerinizi internet sitemiz üzerinden üye olarak satın alabilirsiniz. Siparişinize istinaden yaptığınız ödeme tarafımıza ulaştıktan sonra elektronik biletiniz sisteme kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

► E-bilet nedir?

E-bilet, internet bağlantısı olan her cihazdan satın alabileceğiniz, içerisinde etkinliğe katılmanızı sağlayacak olan Barkod numarası veya QR kodu bulunan, tamamıyla çevre dostu olup elektronik ortamda hazırlanmış bir biletleme sistemidir.

► Site üzerinden nasıl sipariş verebilirim?
Sistem üzerinden KREDİKARTI ile (siparişiniz için tarafınıza güvenli ödeme talebi) HESABAÖDE seçeneğiyle (siparişinize istinaden tarafınıza banka hesap bilgileri) gönderilmekte olup ayrıca OFİSTEÖDE seçeneği ile de (ofisimize gelip elden nakit) ödeme imkanınız mevcuttur. KREDİKARTI ödeme sistemi 256bit en ileri derece güvenlik protokolleri ile korunmaktadır. Üyelerimizin kredi kartı bilgileri kesinlikle hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz. Master ve Visa card tarafından geliştirilen 3D ödeme sistemi ile ödemenizi size özel üretilen ve tarafınıza eposta & sms ile gönderilen ödeme linki üzerinden yapabilirsiniz. Siparişlerinize istinaden tarafınıza gönderilen güvenli ödeme talebine istinaden 48 saat içinde ödeme yapmadığınız takdirde siparişleriniz sistem tarafından iptal edilmektedir!

► Sistem kredi kartı bilgilerimi neden kabul etmiyor?
Satın alma sırasında kredi kartınızın hata vermesi durumunda lütfen aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurunuz.
   -Kredi kartınızın limitinin olup olmadığını kontrol ediniz
   -Kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini kısaltma olarak değil de tam olarak (örnek 2023) veya CVV kodunu doğru girdiğinizden emin olunuz.
   -Kredi kartınızın internet üzerinden satışa açık olup olmadığını kontrol ediniz.

► Satın alma sırasında hata ile karşılaştım, biletimi alıp almadığımı nasıl kontrol edebilirim?
Bilet satın alırken sisteme girmiş olduğunuz mail adresinizi kontrol ediniz. Biletinize hala ulaşamıyorsanız sayfanın iletişim kısmından bize mesajınızı iletebilirsiniz.

► Biletimi iade edebilir miyim?
Sayfa üzerinden satın almış olduğunuz ve tarafınıza gönderilen biletler değiştirilemez, iade edilemez, iptal edilemez veya ücret iadesi talep edilemez. Mesafeli satış sözleşmesi bilet kuralları gereği satın alınan her bilet kesin satış olup iptal edilen etkinlikler haricinde bilet iadesi yapılmamakta ve satın alınan etkinlik biletleri cayma hakkı kapsamına girmemektedir! Lütfen satın alma yaparken bu kuralı önemle dikkate alınız.

► Başka bir etkinlik ile biletimi değiştirebilir miyim?
Maalesef hayır. Sayfa üzerinden aldığınız biletler kesindir. Başka bir etkinlik bileti ile değiştirilemez. Sadece iptal edilen etkinlikler haricinde alınan biletler değiştirilemez, iade edilemez, iptal edilemez veya ücret iadesi talep edilemez. Ancak satın alınan e-biletinizi bir başkasına satabilir, devredebilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

► Etkinliğin iptal olması durumunda, ne yapmam gerekir?
Etkinlik tarihi değişir veya iptal olursa iade detayları konusunda yapılacak duyuru ve bilgilendirmeleri lütfen takip ediniz!